fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Fotonäitus „Igihaljad“ Audentese koolimajas

17.11.2023

7. detsembrini saab Audentese pere nautida suure koolimaja fuajees fotonäitust „Igihaljad“.

Väljapanek on loodud Eesti Olümpiakomitee 100 aasta juubeli ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi 60. sünnipäeva raames ning see näitus tutvustab fotodel medaleid, mille on enda karjääri jooksul võitnud Eesti eri ajastute tippsportlased.

Näitusel saab uudistada medalikimpe, mille omanikuks on

  • olümpiavõitjad Erki Nool, Gerd Kanter, Irina Embrich ja Kristina Šmigun-Vähi;
  • olümpiamedalistid Aleksei Budõlin, Kelly Sildaru ja Tõnu Endrekson;
  • paraolümpia võitja Marge Kõrkjas;
  • jalgpallur Joel Lindpere;
  • kulturist Ott Kiivikas;
  • juuniorite ujumise maailmameister ja Audentese spordigümnaasiumi gümnasist Eneli Jefimova;
  • Eesti üks edukaim naiskorvpallur ja Audentese spordiklubi treener Merike Anderson.

Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäeva projektijuhi Anu Kaljurandi sõnul tegid valiku enda võidetud medalitest sportlased ise. Medalid jõudsid fotostuudiosse pildistamisele nii spordimuuseumist kui ka kodudest. Aleksei Budõlin reisis enda medalitega Eestisse lausa Šveitsist.

Eksponeerides tippsportlaste medaleid Audenteses, soovime motiveerida ka meie enda noori pingutama ja tegema sportlasena karjääri, mis jätaks jälje Eesti spordiajalukku.

Fotonäitusel saab muu hulgas näha Audentese 11. klassi õpilase Eneli Jefimova pronksmedalit, mille ta võitis Eesti meistrivõistlustel 200 m rinnuliujumise distantsil täiskasvanute klassis kümneaastasena.

Eneli meenutab toonast võitu nii: „Minu jaoks oli see tavapärane võistlus, kus sain medali. Väga lahe. Aga ma ei saanud aru, miks kõik mu ümber nii õnnelikud on. Olin ju varem ka võitnud ja siis nad ei olnud nii õnnelikud. Ajaga jõudis see mulle kohale: kümneaastasena täiskasvanute võistluse poodiumil olla on midagi erilist, päris lahe!“

Vaatan Eneli intervjuud

Sportlaste medalikimbud pildistas üles fotograaf Roman Neimann.

 

Jalus