fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Fotonäituse „Mina maailmas. Maailm minus“ publiku lemmikud on selgunud

15.02.2017

Fotonäitusele „Mina maailmas. Maailm minus“ laekus ühtekokku 32 mitmekesist fotot erinevatest kooliastmetest. Fotonäitus oli osa maailmahariduse nädalast ja oma lemmikpildi sai välja valida ning lemmiku poolt hääletada veebruari alguseni.

Kui esialgu olid piltide juures vaid numbrid, siis nüüd saab vaadata ka seda, kes millise foto autoriks on. Osavõtjate hulgas olid 1.b, 2.b, 2.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 5.a, 6.a, 6.b, 8.a, 8.b, 12.d ja e-gümnaasiumi õpilased. Lisaks õpilastele esitasid oma fotod näitusele õpetajad Kertu Laanesoo ja Enn Kirsman.

Loosikasti kogunes üle 150-ne loosisedeli, millele märgitud just vaataja jaoks tähendusrikas ning meeldejääv foto. Kõik näitusel olnud fotojäädvustused kogusid hääli. Kõige enam meeldis vaatajatele 12.d klassi õpilase Lydia Kuruse foto, millel kass vaatab aknast välja. Järgnesid eriilmelised, kuid soojust õhkavad fotod, 6.a klassi õpilase Evelin Naptali pilt kose juures ning 2.a klassi õpilase Mia Pauline Mölderi papagoidega foto. Palju hääli kogusid veel Greta Selge 5.a klassist oma talvise pildiga ja Allar-Norman Alliksaar 8.a klassist koduigatsust väljendava fotoga.

Publiku lemmikud ja kõik osavõtjad saavad tänatud Eesti Vabariigi sünnipäevaaktustel ning näitus jääb aula esist ehtima veebruari lõpuni.

Jalus