fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Fotonäitusele „Minu suvevaheaeg“ laekunud fotodest valis koolipere oma lemmikud

31.10.2016

Septembrikuus välja kuulutatud näitusele laekus ühtekokku 67 fotot, mis ehivad aula esist fuajeed 7. novembrini. Kui esialgu oli fotode juures vaid number ja igaüks sai valida oma lemmiku, siis nüüd on võimalik iga pildi juurest autori nime leida.

Sügise alguse puhul avatud näitusel sai terve koolipere oma lemmikuid valida, mida tegi ligi paarsada õpilast ja õpetajat. Publiku lemmikuks osutus 3.b klassi õpilase Jens Harald Treimanni foto. Foto on tehtud drooni abil ja emotsioon suvest ning puhkusest silmnähtav. Populaarseks osutus ka koolipsühholoog Triin-Ketlin Siska loodusfoto, mis tehtud Kakerdaja rabas.

Ära märkimist leidsid mitmed eriilmelised suvejäädvustuste fotod. Enim hääli kogusid oma fotodega Reimo Neumann 1.c klassist, Helmi Hermione Kasela 2.b klassist, Henry Joseph Pähkel 4.a klassist, Elisabeth Ots ja Kaur Jakob Kasela 6.b klassist.

 

Jalus