fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Fotonäitusele „Sügisvärvid kooliõuel“ esitati palju põnevaid pilte

03.12.2019

Oktoobrikuus välja kuulutatud fotokonkursile laekus 36 pilti. Osalejaid oli 1.–6. klassini, lisaks veel 12.d klassi õpilane Liisa Greta ning õpetaja Tiina Rum. Algselt oli kõikidele fotodele määratud kindel number, mis pärast publiku lemmiku hääletust muutus töö autori nimeks.

Kokku osales hääletusel 212 inimest, kes oma lemmikule hääle andsid. Osavõtjate ja publiku lemmikute autasustamine toimus novembris, kus iga osaleja sai magusa kuldmedali ja tänukirja ning kolmele publiku lemmikule oli auhinnaks Audentese meenetega kingikotid.

Publiku lemmikuks valiti sel korral 3.b klassi õpilase Getteri kuldkollane foto, 4.a klassi õpilaste Oskari lõbusa kompositsiooniga töö ning Lisandra huvitava nurga alt pildistatud foto.

Jalus