fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Foxcademy aitab nutikalt matemaatikat õppida

20.10.2016

Õpilased on oma tegemiste ja suhtlemisega juba ammu liikunud nutiseadmetesse, nüüd lõpuks ootavad neid seal ka õpikud. Sel aastal hakkasid meie spordigümnaasiumi õpilased õppima matemaatikat digitaalse Foxcademy platvormi abil. Usume, et lähiajal tekib see suurepärane võimalus ka erakooli põhikooli õpilastel.

Reaalainete õppeplatvorm Foxcademy on õpilastele atraktiivne: kogu õppimine toimub pilve vahendusel ning ühes nutivahendis on koos õpik, töövihik, kontrolltööd ja paljud muud materjalid. Meie koolis alustati Foxcademy platvormil õppimist matemaatikaga, mis on digitaalses mõttes kõige keerulisem valdkond. Matemaatika õppimiseks leidub sobivaid ja atraktiivseid keskkondi kõige vähem.

Tulevikus saavad Audentese õpilased kõnealuse platvormi abil õppida ka füüsikat ja keemiat. Nii muutuvad kõigi reaalainete materjalid sama käepäraseks nagu Facebook.

Platvormi ühe eestvedaja Sebastian Pikandi sõnul on digiõpiku eeliseks võimalus õppida üht ja sama asja mitut moodi. Kuna mõni õpilane eelistab lugeda, teine mängida ja kolmas vaadata, on Foxcademys olemas kõik need variandid.

Iga teema algab kindlasti näitega, mis seob konkreetse matemaatilise sisu reaalse eluga. Edasi tulevad mängud, näited, 3D-mudelid, videod ja pildid ning seejärel juba ülesanded ja testid. Paljude ülesannete puhul saab õpilane kohe teada, kas tema lahendus ja vastus on õiged.

Eriti hea on selline digiõpik meie õppursportlastele, kes reisivad mööda ilma. Nüüdsest on neil alati võimalus õpik ühe klikiga avada ja asuda matemaatikat avastama. Esimesed positiivsed iseõppimise tulemused on juba näha!

Jalus