fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

G4S Noorteliiga naiskond võitis naiste esiliiga

10.05.2022

G4S Noorteliiga võistkond, kuhu kuuluvad meie spordigümnaasiumi korvpalli õppursportlased, võitis naiste esiliigas I koha, alistades finaalis Audentese spordiklubi 77:75 (13:31, 20:10, 18:8, 26:26).

Finaalis särasid meie õpilastest Kayla Jade Frier (8.b), kes kogus 26 punkti ja võttis 6 lauapalli. Võistkonda toetasid 15 silmaga Sille-Liis Mölder (10.d) ning 11 punkti ja 22 lauapalliga oma naiskonna kõige väärtuslikumaks mängijaks hinnatud Anete Elisabeth Adler (12.d).

G4S Noorteliiga võistkonda kuuluvad: Maria Vasar, Ivetta Okuneva, Sille-Liis Mölder, Jenny Roos, Lisa Sirgi, Norah Marie Pae, Hanna Maria Sibul, Kayla Jade Frier, Emma Charlotte Luks, Keandra Koorits, Kaisu Küttis, Anete Elisabeth Adler, Anastasia Froljonok.

Peatreener Marko Parkonen, ÜKE treener Raigo Toompuu, füsioterapeut Harvis Mill.

Loen lähemalt

Jalus