fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Gatsby stiilis lõpuball

31.05.2019

15. mai õhtul toimus kooli aulas gümnasistide ball, mille teemaks oli sel aastal „Gatsby“. Üritusel osalesid spordigümnaasiumi 10.–12. klassid ja IB õpilased. Külalised olid kostüümidega palju vaeva näinud ja isegi tantsusammud selgeks saanud. Ajastuballi muljet võimendasid saali kaunistavad uhked lühtrid ja valgusketid.

Õhtut juhtisid Rasmus Aarla ja Kristen Oliver Rattasepp, kes hoidsid väga šikilt tuju üleval ning korraldasid kõigile tantsus kiirkursuse. Meeleolukat tantsumuusikat tegid Kristina Viktoria Hedman ja Karl Madis Pennar muusikalisest kollektiivist Heldene Aeg. Balli üllatuskülaliseks oli mustkunstnik Kevinski, kes ajas oma hämmastavate trikkidega nii mõnegi peolise segadusse juba esimestel minutitel. 11.d klassi iluvõimleja Vasilina Kuksova esitas gatsbyliku tantsukava, mis kõiki vaimustas.

Peo lõpus krooniti balli kuningas ja kuninganna, kelleks valiti sel aasta 12.c klassi õpilane Reimo Sepp ning tema kaaslane Anette. Pärast esipaari valssi oli balli kuningal ja kuningannal au lõigata lahti suur tort, millest kõik külalised osa said.

Lõpuballist on kujunenud traditsiooniline üritus, kus gümnasistid saavad end nooblilt riidesse panna ning veel enne kooliaasta lõppu tantsida ja üksteise seltskonda nautida.

Ball sai sel aastal võimalikuks paljude toetajate kaasabil. Suurtoetajateks olid No Bananas, Toomas Linamägi ning Alta Tennisekool. Lisaks toetasid nii väiksemal kui suuremal määral meie vilistlased ja kooli sõbrad: Marten Mitt, Anna-Stina Reinas, Sten Ander Sepp, Madis Soodla, Karl-Joosep Lüüs, Indrek Kajupank, Kati Rooni, Sirli Laager, Jesper Bruno Bramanis, Pärt Laas, Taavi Tohvri, Taavi Nõmmistu, Kerli Haas, Polina Ignatjeva, Britta Nool, Epp Mäe, Silvia Pertens, Katleen Kangur, Karli Allik, Raido Liitmäe, Nette Peit, Kaia Milling, Kadri-Ann Lass, Andri Aedma, Kristi Tamp, Lauri Vahtramäe, Mihkel Niine, Mihkel Kirch, Hanna-Loore Õunpuu, Johanna Raamat, Jane Svilberg, Elisa Mai Koonik, Johannes Ek, Kertu Laak, Kim Kišenja, Mikk Pinnonen, Aleksis Anijärv, Kert Kilumets, Meelis Kivisild, Silver Jurno, Triin Lait, Oskar Lusti, Mario Mägisalu, Karel Käos, Martin Jurtom, Madis Loorents, Monika Põldma, Märt Häkkinen, Mike Tammoja, Heinar Kull, Kerli Laht, Eric Schmalz, Madina Azizova, Ardo Pajur, Kadri Puri, Polina Mattisen, Ivo V. Tamm, Johanna Veldre, Marie Roosalu, Andris Celminš, Anett Nurm, Sander Paavo, Margus Gering, Egert Miljan, Karl Koha.

Aitäh kõigile, kes balli korraldamisse panustasid!

Jalus