fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

E-gümnaasium

Getter Jaani: „Kõik inimesed siin koolis teevad asja südamega. See ongi kõige tähtsam”

13.03.2015

Tuntud lauljanna Getter Jaani on hoolimata oma noorest east jõudnud muusikas ja meelelahutuses korda saata juba palju põnevat. Selleks, et teha kooli kõrvalt teoks veel rohkem plaane, jätkab ta oma õpinguid Audentese e-gümnaasiumis.

Getter on sündinud 3. veebruaril Tallinnas. Oma kooliteed alustas ta Keilas. Tema esimene lauluõpetaja oli Liivi Listra.
Laulma hakkas Getter juba neljaaastaselt. „Alati peale lasteaeda, kui koju jõudsin, panin Michael Jacksoni kasseti mängima ning hakkasin selle järgi tantsima ja laulma,” meenutab ta.

Unistuste poole
Audentese e-gümnaasiumis saab Getter tegeleda koolitöödega nii, et samal ajal on võimalik anda kontserte ja osaleda põnevates projektides. „Saan enda unistuste poole püüelda. See on ühele noorele väga tähtis,” räägib ta. Getter on enda sõnul inimene, kes unistab tohutult palju: „Ma leian, et kui enda soovidesse uskuda, siis nad ka kunagi täituvad.”
Lauljanna tõdeb, et ta on tänu Audentese koolile muutunud palju iseseisvamaks ja arvestab rohkem teiste inimestega. Ta on rahul sellega, et võttis julguse kokku ja tuli Audentesesse.

Uus kool nõuab kohanemist
Getter tunnistab, et esialgu oli e-gümnaasiumis raske. Kuna enamik õppetööst toimub kodus, pidi ta endale ikka iga päev meelde tuletama, et on vaja koolitöid teha. Ta nendib, et alguses ta ei saanudki hakkama: „Paljud asjad jäid viimasele minutile ja see tunne ei meeldinud mulle kohe üldse. Õnneks on Audenteses õpetajad, kes on valmis õpilasi alati aitama. Just nende abiga olen ma jõudnud nii kaugele.”
Praegu läheb Getteril e-gümnaasiumis juba väga hästi, kuna ta on õppinud oma aega planeerima. Ta on koostanud endale graafiku, kus on kirjas, millal tuleb ühe või teise ainega tegeleda. Getteri lemmikained on psühholoogia ja eesti keel.

Palju hobisid ja plaane
Vabal ajal meeldib Getterile väga joonistada, tantsida ja näidelda. Kui kevad kätte jõuab, siis veedab ta palju aega väljas rulluisutades.
Peale kooli lõpetamist tahab Getter hakata rohkem tegelema enda hääle koolitamisega, sest hääl on igale lauljale väga oluline.
Oma unistused ja elumoto võtab ta kokku järgmiste sõnadega: „Tahan anda suuri kontserte suurtel lavadel. Tahan anda sellise kontserti, mis jääb inimeste südamesse pikaks ajaks. Kõike, mida ma teen, teen kogu armastusega. Elu on imeline, elu tuleb nautida.”

Oskus olla tänulik
Getteri jutust jääb mitmel korral kõlama see, et ta oskab saavutatut ja kalleid inimesi hinnata. „Ma ei suuda vahel siiamaani uskuda, kuhu ma olen jõudnud. Olen tänulik, et tee viis mind superstaari saatesse, Moonwalki stuudiosse ja Audentese erakooli, ning olen tohutult tänulik, et mul on pere ja sõbrad, kes mind armastavad,” lisab ta lõpetuseks.

Jalus