fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Grigori Minaškin võitis judo Grand Slami etapil kolmanda koha

04.04.2021

Laupäeval toimus Türgis, Antalayas, judo Grand Slami etapp, kus Audentese judoka Grigori Minaškin saavutas suurepärase kolmanda koha.

Kuni 100 kg kaalukategoorias võistlenud Grigori oli maailmareitingu kõrge asetuse pärast esimeses ringis vaba. Teises ja kolmandas ringis vastased seljatanud judoka näitas head minekut ka veerandfinaalis, kus alistas ipponiga endise Euroopa meistri Aleksandar Kukolj. Poolfinaalis tuli aga alla vanduda Tokyo olümpiakullale pretendeerivale aserile, Zelymm Kotsoievile.

Teguse võistluspäeva lõpus ootas Grigorit ees veel pronksimatš, kus matile mindi Kanada judoka Kyle Reyesega. Medalikohtumine pikkalt kesta ei jõudnud, sest juba üheksa sekundiga oli Reyes matil selili. Suurepärase päeva lõpetuseks sai Grigori kaela pronksmedali ning väärt punktid olümpiakoha kindlustamiseks.

Jalus