fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi lõpuaktusel sai tuule tiibadesse ligi kolmkümmend noort

05.07.2016

Spordigümnaasiumi lõpetas sel kevadel ligi kolmkümmend noort, kes lisaks kooliõpingutele on edasipürgivad sportlased ja õppetöö kõrval olnud edukad võistlustel. Mitmed õpilased väärisid tunnustust väga hea õppimise eest, kuid kuldmedalile õppis 12.c klassi neiu Triin Junson ja hõbemedalile tema klassiõde Karmen Reivik.

Spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver soovis oma kõnes kõigile haridustee jätkamist, sest gümnaasiumiaste on vaid üks lõpetatud samm eluteel. Klassijuhatajad Maire Ojang ja Ingrid Palm meenutasid õpilastele koos käidud kooliteed ning soovisid omaltpoolt kõikide püüdluste edukat täitumist. Medaliste oli tulnud õnnitlema Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev, kes tunnustas õpingute edukust ja suutlikust samal ajal tegeleda spordiga. Lastevanemate nimel pöördus saalisviibijate poole Kadi Inno, tänades kooli ja õpetajaid tehtud töö eest.

Lõpetajate nimel kõneles Triin Junson, kelle sõnavõtu lõppedes sai vaadata fotogaleriina meeleolukat läbilõiget kolmest kooliaastast. 12.d klassi noormehed Martin Jalakas, Keyt Muuga, Siim-Markus Post, Ivalo Pajumets ja Sander Viilup esitasid Raimond Valgre laulu „Helmi“, klaveril saatis lauljaid nende klassivend Frants Tikerpuu.

Lõputunnistused käes, lillesülemid kõvasti rinnale surutud, võivad noored koolitee gümnaasiumis lõpetatuks lugeda, kuid kindlasti õppimine ei lõpe ja haridustee käsikäes spordiga jätkub.

Jalus