fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Gümnaasiumiõpilased tutvusid välismaal õppimise võimalustega

23.11.2016

Neljapäeval, 17. novembril avanes gümnaasiumil suurepärane võimalus kohtuda aulas Coventry ülikooli esindajatega Inglismaalt. Ürituse korraldas Dream Foundation, mis tegeleb noorte välismaale õppima asumise aitamise ning toetamisega. Ühtekokku on nende abiga erinevate aastate jooksul tee välisülikooli leidnud pea 3000 noort üle Eesti.

Coventry ülikool on kandnud 2014. ja 2015. aastal kõige modernsema ülikooli tiitlit ja hinnatud Suurbritannia ülikoolide seas paremuse järjestuselt 15. kohale. Üle 5000 õpilase 20 000 üliõpilasest on tulnud väljaspoolt Suurbritanniat.

Coventry ülikooli esindasid vilistlane Roxanne, kes on Rumeenia päritolu ja suundus hea mitu aastat tagasi Coventrysse äri ja ettevõtluse suunale ning eestlane Kiiri, kel pooleli õpingud sellisel erialal nagu Events and Leisure Marketing.

Neidude käsitletud teemade alla kuulusid õppevõimalused ja -suunad ülikoolis, stipendiumid ja finantstoetuse taotlemine, majutuslahendused ja üliõpilaskond. Ettekanne oli inglisekeelne, seda toetas värvikas ja ammendav slaidiesitlus ning soovijail avanes võimalus lisaküsimusteks.

Roxanne ja Kiiri olid avatud, soovijad võivad nendega ise kontakti võtta ja vajadusel on neiud varmad inspireerima, jagama tuge ning aitama nõu ja jõuga Inglismaale edasi õppima suundujaid.

Jalus