fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Gümnaasiumis toimus võõrkeelte viktoriin

01.03.2016

Spordigümnaasiumis toimus võõrkeelte päevade raames võõrkeelte viktoriin. Selleks puhuks oli võõrkeeleõpetajate ja õpilaste koostöös valminud saksa, vene ja inglise keelt kõnelevate riikide kohta seitse plakatit. Iga klass jagunes kolmeliikmelisteks gruppideks ning koos asuti etteantud küsimustele plakatitelt vastuseid jahtima.

Viktoriini käigus selgusid vastused küsimustele, kust pärineb sõna „rubla“ ja milleta ei saa elada Viini elanikud. Tuvastati ka, mida peab iirlaste arvates tegema üks jurist, et pääseda taevasse ning millist praegu keelatud mõnuainet müüdi kuni 1916. aastani Londonis Harrodsi kaubamajas tarbekaubana.

Esikoha saavutasid 10.d klassi õpilased Kristian Kullamäe ja Sander Raieste, kes vastasid 30 küsimusest õigesti 28 küsimusele. Lisaks esikohale premeeriti kommikarbiga ka iga klassi kiireimat-nutikamat triot.

Jalus