fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM, IB

Gümnasistid tähistasid vastlapäeva pannkoogijooksuga

15.02.2018

Spordigümnaasium ja IB tähistasid vastlapäeva, 13. veebruaril, inglise tavade järgi pannkoogivõidujooksu ja -võistlusega.

Võidujooksuks tuli klassil kokku panna 10-liikmeline võistkond. Kooli aulas jooksis lisaks iga klassi võistkonnale ka õpetajate võistkond. Teatevõistluse käigus pidi iga jooksja pealtvaatajate ergutushüüete ja tempoka muusika saatel siduma pähe rätiku ja ette põlle ning panni käes hoides läbima vahemaa aula teise seinani, kusjuures jooksu ajal tuli pannkooki pannilt õhku visata kolm korda.

Kohtunikud olid karmid ja võistlejatel, kelle põllepaelad enne distantsi lõppu lahti tulid, tuli algusesse tagasi minna, põllepaelad korralikult kinni siduda ja jooksu uuesti alustada. Pannilt maha kukkunud koogi üleskorjamine röövis väärtuslikke sekundeid, kuid umbsõlme läinud põllepaelte lahti harutamine võttis nii mõneltki klassilt võiduvõimaluse. Taibanud, et kiiretest jalgadest üksi ei piisa, said nutikamad aru, et kergem on põllepaelasid siduda oma küljel. Võitjaks pärjati 12.c klass, kes kõige kiirema ajaga võistluse puhtalt läbis.

Teises osas tuli iga klassi esindajal õhkuvisatud pannkoogist võimalikult suur tükk endale krabada. Rebimine oli tihe ning võitja väljaselgitamiseks tuli kinnipüütud tükid mõõta mitme kohtuniku pilgu läbi. Lõpuks sai selgeks, et suurima tüki oli püüdnud 12.d klassi esindaja Matthias, kes sai auhinnaks paar kõlisevat Inglise münti.

Jalus