fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Gümnasistid võtsid mõõtu võõrkeeltenädala viktoriinis

07.03.2018

15. veebruaril võtsid spordigümnaasiumi õpilased võõrkeeltenädala raames omavahel mõõtu viktoriinis. Tuli näidata teadmisi ja kasutada loogilist mõtlemist, et vastata küsimustele Ühendkuningriigi, Venemaa ja Saksamaa kohta, vastavalt siis inglise, vene ja saksa keele tundides.

Iga klass jagas oma õpilased viieks rühmaks, millest igaüks võistles ühes valdkonnas (keel, ajalugu, kultuur, geograafia ja varia) ning klassi võistkondade poolt kogutud punktide summa selgitas ka klasside paremusjärjestuse. Nii tuli muuhulgas teada Inglismaa ajaloo tähtsamaid sündmusi ja sellel ajal valitsenud monarhe, märkida maakaardil antud rahvaarvude juurde ka vastavate linnade nimed, tunda ära kuulsaid inimesi, parandada õigekirjavigu ning ära arvata uudissõnade tähendusi.

Konkurents oli tihe: I ja II koha vahe oli vaid 1,25 punkti. Kolmandale kohale tuli 10.d klass, II kohale 12.c klass ja esikohale 11.d klass.

Jalus