fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

spordigümnaasiumi uudiskiri

Gümnasistide ball Hispaania kevades

31.05.2018

16. mai õhtul olid kõik spordigümnaasiumi ja IB gümnasistid ning õpetajad oodatud kooli aulas toimuvale gümnasistide ballile, mille teemaks oli sel aastal Hispaania kevad ehk primavera.

Imeliselt kaunistatud saal lõi teemaga sobiva õhkkonna ja Tallinna saksofoniorkestri tantsumuusika saatel oli kõigil võimalus oma tantsusamme demonstreerida.

Balli juhtisid spordigümnaasiumi vilistlased Ivalo Pajumets ja Sander Viilup, kelle ülesanne oli kõigi tuju üleval hoida. Gümnasistid said tantsimise vahele ka näha IB üksuse vilistlase Felix Yarotskyi soolotantsu.

Toimus traditsiooniline balli printsi ja printsessi valimine. Sel aastal valis publik printsiks 12.d klassi õpilase Matthias Tassi ja printsessiks 12.c klassi õpilase Marite Ennuste. Pärast võiduvalssi lõikasid prints ja printsess lahti teemakohase kujundusega tordi, millest kõik balli külalised said peo lõpus suu magusaks.

Oli meeldejääv ja kaunis õhtu!

Jalus