fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Halloween ja öö koolimajas

17.12.2014

Halloween-370x24031. oktoobril tähistati koolis halloween’i. Avatud oli õpilaskohvik ja toimus öö koolimajas.

9. klassid olid küpsetanud hõrgutisi ja pidasid kohvikut: müüdi väga lahedaid temaatilisi kooke ning küpsiseid. Selle stiilse omaalgatusliku kohviku tulu läks 9. klasside lõpupeo fondi, kuhu on plaanis koguda raha ka edasiste sarnaste tegevustega.

Öö koolimajas oli aga mitu aastat küpsenud mõte. On ju sarnaseid ettevõtmisi varemgi toimunud, kuid sellise ürituse taaselustamine on viimasel ajal alati millegi taha pidama jäänud.
Nüüd siis seoti see ettevõtmine 8. klasside loovtööga, kuna Melany ja Hanna soovisid oma ülesande raames korraldada ühe ürituse.

Mõeldud-tehtud! Halloween’i-öö koolimajas 5.–8. klassidele saigi teoks: vaadati õudusfilme, korraldati mitmesuguseid mänge, lauldi karaoket, tantsiti ja valiti isegi lahedaima kostüümiga osaleja!

Vaatan pildigaleriid

Jalus