fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Halloweeni öö koolimajas

02.11.2015

30. oktoobri õhtul oli koolimaja aula täis Halloweeni kostüümides 5.–9. klasside õpilasi. Õudust tekitavad vampiirid, luukered, nõiad, kummitused, tondid ja teised valgust kartvad tegelased olid kogunenud Halloweeni ööle.

Peo korraldajad Karolin Linamäe ja Merilin Priilinn-Türk 9.a klassist olid kaaslaste abil kooli aula ära kaunistanud ning õhtu tegevused ette valmistanud. Alustuseks püüti kõik kostümeerunud pildile jäädvustada ja seejärel moodustati võistkonnad mängudeks. Esimeseks ülesandeks oli koolimajast üles otsida peidetud lepatriinud, seejärel võeti mõõtu viktoriinis ja osavusmängus. Võitja tiim sai magusa auhinna.

Mängudele järgnes karaoke. Kui algul oli laulda soovijaid vähevõitu, siis pärast esimesi etteasteid lisandus nende hulk. Mängude ja laulude vahepeal sai keha kinnitada peo korraldajate valmistatud maitsvate võileibade, küpsiste ja muffinitega.

Kõige huvitavamad ja täiuslikumad kostüümid said samuti magusad auhinnad. Kostüümiauhindade vääriliseks valiti Maria Orle 7.a klassist, Otto Hein 7.b klassist ja Chrislin Normatova 5.b klassist.

Kui laulud lauldud ja mängud mängitud, asuti õudusfilme vaatama. Lapsed olid kaasa võtnud madratsid ja magamiskotid ning mõnusasti pikutades sai filmiseanss alata. Üksi on õudusfilmi päris hirmus vaadata, kuid mitmekesi koos ja sõprade seltsis on kahtlemata julgem tunne. Kes aga siiski kartis, võis samal ajal lauamänge või kaarte mängida.

Öörahu ajaks olid pidulised kes rohkem, kes vähem väsinud. Moodsad telefonid ja tahvlid seltsiks, ei tahtnud koolimajas uni kuidagi tulla, kuid naabri ühtlane hingamine ja vaikus, mis laskus vähehaaval aulasse, tõi ka kõige ärevamale pidulisele une silma.

Hommikuvalguses lahkusid nüüdseks juba uuesti poisteks ja tüdrukuteks muutunud lapsed pisut unistena koduteele. Halloweeni öö koolimajas oli lõppenud.

Jalus