fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Halloweeninädal algkoolis

30.10.2015

31. oktoobril tähistatakse üle maailma Halloweeni, milles on segunenud palju erinevaid kombeid. Algkool alustas Halloweenipeo ettevalmistustega juba nädala algul, et nädala lõpuks oleks terve koolimaja kaunistatud.

Inglise keele õpetajate ettevõtmisel räägiti keeletundides halloweeni kujunemisest ja kombestikust. Lapsed meisterdasid ja joonistasid tundides kõrvitsaid, ämblikke, nahkhiiri, tonte ja kummitusi.

Reedel kogunesid 1.–4. klassi nõiad, võlurid, luukered, tondid, kummitused, kassid, ämblikud, vampiirid ja muud õudust äratavad tegelased aulasse Halloweenidiskole. Inglise keele õpetajad Age Osik ja Kertu Laanesoo olid kokku pannud muusikalood ja lõbus kostüümidisko võis alata. Hingetõmbepausiks prooviti liikumatult saali põrandal lebada, et juba hetke pärast jälle tantsima hakata.

Halloweenipidu on igaaastane tore traditsioon, mis annab lastele võimaluse kehastuda kellekski teiseks ja lustida koos sõpradega.

Jalus