fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Halloweenipeod sisustasid uue õppeperioodi alguse

03.11.2016

Peale vaheaega, 31. oktoobril, ilmusid 1.–4. klassi õpilased päisel päeval ja  5.–9. klassi õpilased õhtupimeduses halloweeni kostüümides koolimaja aulasse. Kohale tulid vampiirid, luukered, nõiad, kummitused, tondid ja teised õudust äratavad tegelased.

Inglise keele õpetajad korraldasid  1.–4. klassi õpilastele halloweeni peo, tutvustades selle päeva traditsioone ja mänge.

Esimeste klasside esindajad mängisid apples on strings mängu. Iga laps pidi rippuvatest õuntest ilma käte abita võtma suutäie. Kes esimesena õunast tükki kätte sai, oli võitja. Teiste klasside esindajad näitasid blind pumpkin mängu, kus pidi pimesi panema kõrvitsale suu, nina ja silmad. Igal osalejal oli ka abistaja, kes sõnadega suunas mängijat. Pealtvaatajatele tekitas palju nalja, kui mõni näoosa sattus valele piirkonnale või sootuks kõrvitsast väljapoole. Kolmandate klasside esindajad näitasid candy on strings mängu. Siin pidi pimesi kääridega lõikama rippuvaid komme ja kes esimesena nööri katki lõikas, sai kommi endale. Neljandate klasside õpilased proovisid apple bobbying mängu, kus pidi veega täidetud ämbrist ainult suu abil kätte saama kaks õuna. Peale mänge tunnustati kõiki klasse magusate auhindadega ning lõpetuses tantsiti teemakohaste lugude saatel.

Õpilasesinduse liikmed Hele-Riin Pappel ja Elisabeth Ots 6.b klassist viisid läbi halloweeni õhtuse peo 5.–9. klassidele. Eelnevalt kaunistati koolimaja aula ning valmistati ette õhtune kava, mille juures olid abiks ka teised õpilasesinduse liikmed.

Alustuseks jutustas iga klass meeleolu loomiseks põneva õudusjutu ning sellele järgnesid traditsioonilised mängud. Peale mänge toimus aardejaht üle koolimaja, võistkonnad pidid igas punktis lahendama ristsõnast ühe küsimuse ning puslepildi järgi edasi liikuma teise punkti.

Pärast aktiivset aardejahti said õpilased proovile panna oma lauluoskust karaokes ning näidata tantsuoskust diskol. Kuri kloun viis läbi mängu, kus pidi põlvede vahel edasi andma klouni poolt meisterdatud nuga, seni kuni muusika kestis. Kui muusika vaikis, siis tuli mänguringist lahkuda õpilasel, kelle põlvede vahele nuga jäi. Mängude ja laulude vahepeal sai keha kinnitada juur- ja puuviljadega ning juua magusat võlujooki.

Lõpetuseks tunnustati hirmutekitavaid kostüüme magusate auhindadega ning kõige parima kostüümi auhinna, väärilise karika, sai õuduste tüdrukuks maskeerunud Cassandra Christensen 9.a klassist.

Jalus