fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Audentes

Hea tava päeval osalesid peaaegu kõik töötajad

22.02.2017

Reedel, 10. veebruaril toimus kooli aulas Audentese töötajate hea tava päev, kus rääkisime organisatsiooni põhiväärtustest ja nende olulisusest meie igapäevatöös.

Hea tava päevast võttis osa ligi 180 Audentese töötajat, kes tegutsevad lastekoolis, erakoolis, IB üksuses, e-gümnaasiumis, spordigümnaasiumis, huvikeskuses, spordiklubis, spordikeskuses ja fitnessiklubis. Ka spordigümnaasiumi Otepää töötajad olid tulnud selleks päevaks Tallinna.

Päev oli mitmekesine ja pakkus võimalust nii kuulamiseks, vaatamiseks kui ka kaasa rääkimiseks. Üritus algas juhatuse esimehe Ahto Orava ettekandega „Mis on Audentese hea tava“. Tema esinemist ilmestasid üksusejuhtide videoklipid sellest, mida tähendavad meile tarkus, tervis ja tasakaal.

Lapsevanemate vestlusringi juhtisid erakooli direktor Ahto Orav ja algkooli õppejuht Karin Pae. Arutleti pühendumuse, suhtlemise ja keeruliste olukordade üle. Audentesega seonduvaid kogemusi ja ootusi jagasid laval algkooli lapsevanem Kaidi Ruusalepp, põhikooli lapsevanem Sirje Kõuts, üks Audentese omanik ja nõukogu esimees Heldur Meerits ning nõukogu liige Aavo Kokk.

Töötajate vestlusringi eestvedajad olid spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver ja e-gümnaasiumi juhataja Vera Korelskaja-Novikova. Vahetati mõtteid lojaalsuse, kättesaadavuse ja kokkuleppe teemal. Oma kogemustest ja ootustest rääkisid laval koolipsühholoog Triin-Ketlin Siska, klassiõpetaja Maris Neumann ning spordigümnaasiumi treener Ivar Kotkas.
Vestlusringide käigus võisid osalejad näha ka videointervjuusid, kus said sõna lapsevanemad, vilistlased, õpilased ja töötajad.

Kümneliikmelistes laudkondades, kuhu olid loosi tahtel kogunenud eri üksuste töötajad, arutleti mitmesuguste igapäevaste olukordade üle. Mõttevahetusi elavdasid humoorikas võtmes videod, mis käsitlesid liikluses kiirustamise ja spordikeskuse klientide teenindamise situatsioone.

Hea tava päev oli osaliselt lahendatud interaktiivselt ja digivahendeid kasutades. Kõikidel osalejatel oli võimalik esitada kõnelejaile ja hea tava kohta üldiselt küsimusi rakenduse menti.com kaudu. Päeva lõpus võis iga töötaja saata ühe sõna, mis talle hea tava peale mõeldes esimesena meenub.

Täname lapsevanemaid, kes kõik suhtusid ürituse ajal koolis toimunud ümberkorraldustesse mõistvalt, võimaldades Audentese töötajatel sellel tähtsal päeval osaleda. Suur aitäh ka endistele kolleegidele, kes hea tava päeval meie töötajaid pikapäevarühmas, õpilaskodus, suure koolimaja valvelauas ja spordikeskuse administraatorite letis asendasid.

Jalus