fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Head teha on hea

21.12.2021

Audentese rahvusvahelise kooli õpilased korraldasid juba neljandat aastat koos Tallinna lastehaigla lastearsti Natalia Antonova ja tema tütre Natalyga, kes on meie kooli vilistlane ja aktsiooni algataja, heategevusliku projekti „Jõuluime“. See ettevõtmine on pühendatud vähihaigetele lastele.

Igal aastal on lapsi, kes veedavad oma pühad haiglas, võideldes vapralt vähihaigusega. Kuna usume, et soovitud kingitus ja sõbralik sõna loovad kasvõi hetkeks nendele lastele hea tunde, kogusime ka tänavu raha selleks, et iga haiglas viibiv laps saaks jõuluõhtul kingituse. Projektis lõid kaasa rahvusvahelise kooli õpilased, lapsevanemad ning kooli vilistlased ja õpetajad.

Lapsed, isegi siis, kui neil on väga raske, jäävad ikka lasteks, kes soovivad tunda jõulurõõmu, hoolivust ja armastust. Seepärast liikus doktor Antonova enne pühi haiglas ringi kui haldjas, kellele lapsed sosistasid kõrva oma jõuluunistusi. Nii saime teada, mida üks või teine laps pühadeks soovib. Kingiks oodati näiteks mänguautosid, legosid, nukke, ükssarvikuid, kunstitarbeid ja spordivahendeid.

Tänu sellele aktsioonile said korraldajad aimu, mida tähendab päkapiku töö. 17 õpilast ning mõned õpetajad ja vilistlased tuhisesid ühel reedel ja laupäeval kesklinna kaubanduskeskuses, et täita kõigi laste soovid. Seejärel toimus suur ühine pakkimine.

Kõige ülevam hetk saabus rahvusvahelise kooli päkapikkudele aga siis, kui nad kingid lõpuks haigla fuajeesse toimetasid. Oli väga liigutav, kui kooli juht luges ette, mida ja millises vanuses laps endale jõuludeks oli soovinud.

Sel korral said kingituse 21 last vanuses kolm kuud kuni 16 aastat. Nelja aasta jooksul kokku oleme jõulurõõmu toonud rohkem kui sajale lapsele.
Täname südamest kõiki, kes andsid sellesse projekti oma panuse. Kindlasti korraldame samasuguse ettevõtmise ka järgmistel aastatel.

Jalus