fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Head tulemused vene keele õpilasvõistluselt

03.05.2019

18. aprillil külastasid meie õpilased Harjumaa maakondlikku vene keele õpilasvõistlust 6.–8. klassi vene kodukeelega õpilastele Peetri koolis. Üritus toimus juba teist korda ning sellest võistlusest võtsid osa 15 kooli ja 40 õpilast. Meie koolist osalesid Arina Sljusar 6.b klassist, Eveliina Ridala 7.a klassist ja Kristina Brjakina 8.a klassist. Neid juhendas vene keele õpetaja Jelena Panfilova.

8.a klassi õpilane Kristina Brjakina saavutas oma vanuseklassis I koha.

6.b klassi õpilane Arina Sljusar saavutas oma vanuseklassis samuti I koha ning 7.a klassi õpilane Eveliina Ridala saavutas IV koha.

Arina Sljusar: See üritus toimus Peetri Koolis. Kui me kohale jõudsime tegid õpilased meile väikse ekskursiooni. Pärast me läksime saali, kus me tutvusime, mängisime ja sõime. Õpetajad ja õpilased olid väga sõbralikud ja toredad. Pärast mänge läksid 6. ja 7. klassid ühte klassi ja 8. klassid teise klassi. Seal me tegime vene keele olümpiaadi, selleks anti meile 45-50 minutit. See olümpiaad oli väga huvitav. See polnud väga pikk. Pärast kui me kirjutasime, läksime sööklasse, seal me sõime suppi ja magusat. Lõpuks me läksime tagasi klassi, kus loositi vene keelseid raamatuid, ja anti šokolaadi. See üritus oli väga tore, õpetajad aitasid meid kui oli vaja ja olid sõbralikud.

Kristina Brjakina: See üritus mulle väga meeldis, kuna see oli lõbus, huvitav, oli hästi korraldatud, ning keegi ei pidanud igavlema. Õpetajad olid meie suhtes väga lahked ja sõbralikud.

Jalus