fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Heategevuslik jõululaat tõi jõulumeeleolu kooliellu

08.12.2017

Laupäeval, 2. detsembril, kell 12–14 toimus erakooli heategevuslik jõululaat. Traditsiooniks saanud laat tõi väikese koolimaja koridoridesse hulganisti peresid ostma, müüma ja meisterdama.

Õpilased olid koos vanematega kodudes müügiks valmistanud piparkooke, muffineid, jõulukaunistusi, käsitöökingitusi ja omavalmistatud ehteid. Avatud oli kohvik, kus müüdi õpetajate valmistatud soolaseid ja magusaid hõrgutisi.

Töötubades sai kaunistada piparkooke, valmistada jõulukaarte ning oma kätega meisterdada kuusekaunistusi. Lisaks algkooli rahvale oli kauplemas ka 14 IB õpilast, kes müüsid omatehtud küpsetisi ja käsitööd. Põnevust pakkus õnneloos, kus auhindadeks olid kooli logoga meened.

Sellel aastal jätkasime traditsiooniks saanud heategevust, kogudes jõululaadaga üle 1471 euro. Jõululaada tulu läheb Kristiine linnaosas elavatele vanavanematele, kes kasvatavad oma lapselapsi üksi. Tänu heldele kogusummale on meil seekord võimalik toetada nelja peret ning ellu viia seitsme lapse jõulusoovid.

Aitäh kõigile, kes toetasid ja panustasid heategevuslikul jõululaadal!

Jalus