fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Heategevusliku jõululaada tulu jõudis lasteni

22.12.2015

Detsembrikuu alguses toimunud heategevuslikul jõululaadal kogusime rekordsumma: 1000 eurot. Eesmärgiks oli abistada Kristiine linnaosa lapsi, keda kasvatavad vanavanemad.

Enne jõule andsime lastele kingid üle. Toetasime kolme peret ja lapsed said kingitusteks oma jõulusoovid. Teismeeas noormeest rõõmustasime televiisoriga, 10-aastast tüdrukut jalgrattaga ja kolmanda pere tüdrukud, üks 9-aastane ja teine teismeeas, saavad endale ise valida uued jalatsid. Lisaks kinkidele viisime igasse perre jõulukorvi, milles maiustused, piparkoogid, puuviljad, pähklid ja jõuluglögi.

Laste rõõmsad näod ja vanavanemate tänulikkus näitas, et heategevuslikul laadal kogutud tulu jõudis abivajajateni. Heategu teeb rõõmu kõigile, nii saajatele kui ka tegijatele.

Jalus