fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Heategevuslikul jõululaadal koguti rekordsumma

09.12.2016

Enne teise advendi algust, laupäeval, 3. detsembril, oli väikese koolimaja teine korrus rahvarohke. Traditsiooniline heategevuslik jõululaat tõi hulganisti peresid ostma, müüma ja meisterdama.

Õpilased koos vanematega olid kodudes müügiks valmistanud piparkooke, muffineid, jõuluehteid, käsitöökingitusi, ostulettidel olid sügisel purki pandud hoidised ja omavalmistatud ehted. Lisaks müügilettidele oli avatud kohvik, mille lauda ehtisid õpetajate valmistatud suud vesiseks võtvad soolased ja magusad hõrgutised. Kohvikus oli mõnus jalgu puhata ja glögitassi taga maitsvaid suupisteid nosides juttu puhuda.

Töötubades sai piparkooke kaunistada, häid soove kuuse ehtimiseks valmistada, meisterdada jõulukaarte ning oma kätega valmis teha pisikese päkapikumütsi. IB õpilased pakkusid tervislike smuutide kohvikus viit erinevat smuutit koos retseptidega ning mõnusaid tervisele kasulikke kooke, mille tooraineteks polnudki suhkur ja nisujahu. Õnneloosis võitis iga kätt proovinu ja sai auhinnaks mõne kooli logoga toote.

Sellel aastal jätkasime eelmisel aastal algatatud heategevust, kogudes jõululaadaga rekordsumma, 1458 eurot. Toetame Kristiine linnaosas elavaid vanavanemaid, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Tänu heldele kogusummale on seekord võimalik toetada rohkem peresid ning ellu viia laste kõige salajasemad soovid.

Aitäh kõigile, kes toetasid ja panustasid heategevuslikul laadal!

Jalus