fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Heategevuslikul kevadlaadal koguti rookass Kusti toetuseks rekordiline summa

08.04.2015

Kevadlaat_2015Neljapäeval, 2. aprillil toimus väikeses koolimajas traditsiooniline algkooli kevadlaat, mille raames koguti ühtlasi raha rookass Kusti toetuseks.

Sellel aastal kauplesid omavalmistatud küpsetiste ja meistriteostega 1. ning 3. klassi õpilased. Osta sai värvitud mune, soolaseid pirukaid, muffineid, vahvleid, küpsiseid, käsitöökomme, värsket kasemahla, käevõrusid, stressipalle ja geelküünlaid.

Osavõtt tänavusest kevadlaadast oli erakordselt arvukas ning andis alglassiõpilastele hea müümise, ostjate teenindamise ja sularahaga arveldamise kogemuse.

Kusti toetuseks koguti rekordiline summa: 346,84 eurot! Laste kogutud tulu läks Tallinna loomaaia rookassi Kusti söödakulu katmiseks. Audentese erakooli lapsed on Kusti vaderiks 2010. aasta oktoobrist.

Idee asuda toetama Tallinna loomaaeda tekkis õpilastel 2009/2010. õppeaastal. Kuna Audentese erakooli maskott on kass Juss, otsustati ühiselt hakata kaslase vaderiks. 2010. aasta suve hakul saabusid loomaaeda Poolast kaks uut rookassi, kellest aastane isasloom sai meie laste lemmikuks. Sobiva nime leidmiseks korraldati ka konkurss, mille võitjaks tuli Kusti nimi.

Jalus