fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Heategevuslikul sügislaadal jagus müüjaid väikese koolimaja kahele korrusele

27.09.2016

Sügise alguse nädalal toimus väikeses koolimajas heategevuslik sügislaat, mille tuluga toetavad õpilased Tallinna loomaaias elava rookass Kusti aastast söödavaru.

Seekord paiknes laat koguni kahel korrusel, tuues hulganisti uudistajaid kõikidesse müügiklassidesse. Esmakordselt müüsid 2. klasside õpilased, pakkudes omaltpoolt põnevaid küpsetisi ja meisterdusi. Huvitav ja omanäoline leid olid õunahamburgerid, mis kadusid müügiletilt väga kiiresti.

Müügiks pakuti nii soolaseid ja tervislikke snäkke, kui ka magusaid küpsetisi, mis olid endale kaunid pakendid ümber saanud. Lettidel leidus ravimteesid, omavalmistatud ehteid, lillepoti kaunistusi, käevõrusid, stressipalle, maalitud kive ja pudeleid. Terve koolipere nautis ostmist ja seekord koguti rookassi toetuseks 366 eurot.

Lisaks sügislaadale sai esimesel korrusel uudistada sügisnäitust, mille taiesed on õpilased koos vanematega kodudes valmis meisterdanud. Sügisnäituse fantaasiarohkus ja ideede küllus üllatas kõiki näituse vaatajaid.

 

Jalus