fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Heategevuslikul sügislaadal koguti rookass Kusti toetuseks rekordsumma

28.09.2015

Meie kooli lastel on palju lemmikloomi, aga vähemalt pooltel lastel on lemmikloomaks kass. Kui kodus oma kassi pole, saab rookass Kustit, kelle vaderiks on kõik kooli õpilased, minna vaatama Tallinna loomaaeda.

Igal kevadel ja sügisel hoolitsevad lapsed selle eest, et Kusti toidulaud oleks rikkalik, korraldades heategevuslikke laatasid, mille tulu läheb rookassi sööda ostmiseks.

21. septembri toimunud sügislaadal kogusid lapsed Kustile 557,84 eurot.

Omavalmistatud koogid, vahvlid, muffinid, küpsised, pirukad ja muu maitsev kraam oli laadalettidel esindatud. Silma rõõmustasid käsitööehted, rinnamärgid, küünlaalused, karbid, võtmehoidjad, maalitud kivid, käsitööseebid ja palju muud huvitavat, mis koos vanematega laadakaubaks meisterdatud. Lapsed said laadal ostmis- ja müümiskogemuse, endal suu magusaks ja meele rõõmsaks.

Jalus