fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Audentes 25

Hela Leimann: „Eriliselt on meelde jäänud kooli algaastad“

18.10.2019

Olen töötanud Audenteses algklasside õpetajana alates 1996. aastast. Meenutada on nii mõndagi.

Kui siia kooli tööle tulin, tegutses kool Fontese erakooli nime all ja asus Liivalaia tänaval, praeguses Swedbanki majas.

Koolipere oli väike: ainult kolm esimest ja kaks teist klassi ning viis klassiõpetajat. Meil olid vaid mõned ruumid ning koolitöö toimus kahes vahetuses. See oli mõnus ja kodune kool, mida juhtis kooli üks asutaja Tea Varrak.

Kool suurenes iga aastaga ja 1998. aastal kolisime sealt majast ära. Kolimise tähistamiseks tulime kogu kooliperega rongkäigus kesklinnast praegusesse asukohta Tondil. Vahetult enne seda oli kool saanud endale Audentese nime.

Meenuvad muidugi arvukad õpilased, kellele olen olnud 23 aasta jooksul esimene õpetaja ja klassijuhataja. Nende seas on leidunud alati värvikaid tegelasi. Kohe tuleb näiteks silme ette üks esimese lennu poiss, kes joonistas sügisel sinise kandilise õuna. Miks ka mitte!

Koostöö lapsevanematega on olnud alati hea ja seda pean ma eduka koolitöö aluseks. Vanemad saavad aastate jooksul omavahel headeks tuttavateks ja korraldavad meelsasti ühiseid üritusi. Eredalt on meelde jäänud 1998. aasta „Väikese printsessi“ lavastus endises Sakala keskuses, kus lavale astusid õpilased, lapsevanemad, kooli omanikud ja õpetajad kõik koos. Seda on tore meenutada, sest minu perest osales etenduses poeg koos isaga ning minu ülesanne oli saata näitlejad õigel ajal lavale. See oli tõeliselt vahva ja lõbus ettevõtmine.

Kokkuvõttes võin öelda, et siin koolis töötatud aastad on olnud minu elus tegus ja väga tore aeg.

Jalus