fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Helkurinädalal ehtisime helkuripuu

15.11.2018

Kätte on jõudnud aasta kõige pimedamate õhtutega aeg, mis kujutab endast nähtavuse seisukohalt sõiduteed ületavale jalakäijale päev–päevalt suuremat ohtu. Õnnetuste vältimiseks peab jalakäija hämaras ning pimeduse saabudes kindlasti kandma helkurit. Helkur särab pimedas siis, kui auto tuled talle peale paistavad. Helkur tuleks kinnitada paremale poole põlve kõrgusele.

Traditsioonilist helkurinädalat tähistasime erakoolis 29. oktoobrist 3. novembrini. Ka aastal otsustasid õpilased juba varakult kodudest kokku koguda kõik üleliigsed helkurid, millega ehtida juba traditsiooniks saanud helkuripuu. Nädala esimesel päeval sai iga väikese koolimaja klass võimaluse oma kogutud helkurid riputada koolihoovis kasvava kuusepuu okstele, kust siis nädala jooksul võisid omale helkuri võtta kõik õpilased, õpetajad ja lapsevanemad, kellel helkur veel puudus.

Igal hommikul kontrollisid liikluskasvatuse õpetaja Krista Kinkar ja algkooli õppejuht Külli Arand väikese koolimaja välisuksel ka helkurite olemasolu. Palju oli neid lapsi, kelle riiete või kottide küljes võis juba eemalt helkureid märgata. Need õpilased, kellel oli helkur koju ununenud, kadunud või teiste riiete külge jäänud, suunati helkuripuu juurde. Traditsiooniliselt kingiti ka kõikidele 1. klassi õpilastele helkurinädala puhul erakooli maskoti Kass Jussi kujuline helkur! Helkurinädalast võtsid osa ka lastekooli õpilased, kellele selgitati helkuri vajalikkusest ning kingiti lastekooli maskoti Muki kujuline helkur.

Hoolime ja märkame, et meie koolikaaslastel ja pereliikmetel oleksid helkurid!

Jalus