fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Helkurinädalal sai palju teadmisi ning kontrolliti helkureid

08.11.2019

Värviküllane sügis toob endaga kaasa pimeda aja, mis kujutab endast nähtavuse seisukohalt sõiduteed ületavale jalakäijale päev–päevalt suuremat ohtu. Õnnetuste vältimiseks peab jalakäija hämaras ning pimeduse saabudes kindlasti kandma helkurit. Helkur särab pimedas siis, kui auto tuled talle peale paistavad. Helkur tuleks kinnitada paremale poole põlve kõrgusele.

Kõik 1. klassi õpilased said koolilt kingituseks kass Jussi kujulise helkuri ja lastekool maskott Muki kujulise helkuri, et liikumine pimedal ajal oleks turvaline.

Helkurinädalat tähistasime 28. oktoobrist 1. novembrini. Ka sellel aastal otsustasid õpilased juba varakult kodudest kokku koguda kõik üleliigsed helkurid, millega ehtida juba traditsiooniks saanud helkuripuu. Samuti õpiti koolitundides ohutut liiklemist ning räägiti helkurite kasutamisest ja selle vajalikkusest.

Igal hommikul kontrollisid liikluskasvatuse õpetaja Krista Kinkar ja õppejuht Külli Arand väikese koolimaja välisuksel helkurite olemasolu. Palju oli neid lapsi, kelle riiete või kottide küljes võis juba eemalt helkureid märgata. Need õpilased, kellel oli helkur koju ununenud, kadunud või teiste riiete külge jäänud, suunati helkuripuu juurde.

Helkurinädal on üks osa liikluskasvatusest, mille eesmärk on parandada õpilaste liikluskultuuri. Selleks, et lapsel tekiksid ohutu liiklemise harjumused, on vaja järjepidevust ja kordamist.
Hoolime ja märkame, et meie koolikaaslastel ja pereliikmetel oleksid helkurid!

Jalus