fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Hingedeaeg algas vaikuseminutitega

10.11.2017

Novembrikuu algas hingedeajaga. Hingedeajal väärtustame tasakaalu ning vaikust, et võtta aega enda ja oma lähedaste jaoks.

Juba kolmandat korda sel kooliaastal toimusid tervisenõukogu eestvedamisel infominutid, mis sel kuul olid veidi teistsugused. Nii algkoolis kui ka põhikoolis toimusid vaikuseminutid. Räägiti hingedeaja tähendusest, vaikuse tähtsusest ning eelseisvast helkurinädalast. Algkoolis viidi läbi ka meelerahu harjutus, mis lastele väga meeldis. Põhikooli õpilased said öelda, mida vaikuseminutid neile annavad ning nende vastustest sai kokku pandud põnev sõnapilv.

Peale infominuteid läks koolipäev edasi, kuid sel korral väikese erinevusega – koolikellad ei helisenud 1.–3. novembrini.

 

Jalus