fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskus

Huvikeskuse kevadkontserdil vaheldus klaverimäng kitarrihelidega ja trummimäng tantsukavadega

23.05.2018

Huvikeskuse kevadkontserdil esinesid sellel aastal trummi-, klaveri-, kitarriõppe ja show-tantsu õpilased.

17. mail toimunud kontserdi avasid klaveriõpetaja Maret Kaldmaa õpilased, kes pakkusid kuulajatele rõõmu muusikast ning pälvisid publiku tunnustuse oma pühendumuse eest.

Juba teist aastat järjest võlusid kuulajaid trummiõppe õpilase ja trummiõpetaja Silver Ulviku suurepärane koosmäng. Aplausi tugevusele andis kindlasti hoogu juurde teadmine, et esitatud lugu oli nende ühine looming.

Esmakordselt esinesid kevadkontserdil aga tantsuõpetaja Johanna Oravase show-tantsu õpilased. Kaks esitatud tantsu panid saali häälekamalt kaasa elama ja nii mõnigi väike kontserdikülaline tantsis saali tagaosas hoogsalt kaasa.

Kitarriõpetaja Jaan Varts juhatas esmalt sisse kõige nooremad kitarriõppe õpilased, kes hoolimata lühikesest tutvusest kitarriga, esitasid oma muusikapalu suure õhinaga. Järgnesid juba pikemat aega pilliga tutvust teinud õpilased, nii Jaan Vartsi kui ka Ain Vartsi õpilaste hulgast, kes rõõmustasid kuulajaid juba pikemate selgeks õpitud lugudega.

Iga esituse lõpus oli publik väga toetav ja tunnustas aplausiga õpilaste pingutusi. Kontserdi lõpetas huvikeskuse juhataja Karin Pae, kes tunnustas kõiki õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid õppeaasta jooksul tehtud tubli töö eest.

Loodame, et kevadkontsert pakkus kõigile positiivseid emotsioone ja innustab lapsi veel enam valitud huvialaga tegelema.

Jalus