fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Huvikeskuse kevadkontsert pakkus mitmekülgset muusikaelamust

20.05.2019

Huvikeskuse kevadkontserdil, mis toimus 16. mail, esinesid trummi-, klaveri-, ukulele- ja kitarriõppe õpilased.

Selle õppeaasta kevadkontserdil esines rekordarv pilliõppe õpilasi, kokku 34 õpilast. Oli õpilasi, kes juba viiendat korda huvikeskuse kontserdil üles astusid, aga ka neid, kellel alles esimene pilliõppe aasta selja taga. Aga tähtsam kui aastate arv, oli õpilaste pühendumus, keskendumine ja rõõm kordaläinud esitusest.

Iga õpetaja juhatas sisse oma õpilased ja andis kaasa oma toetuse. Kavas oli nii klassikat, popmuusikat, rahvaviise kui ka omaloomingut, mis kokku kinkis kuulajatele mitmekülgse muusikaelamuse. Kui kava algas rahulikumas tempos klaveri- ja kitarripaladega, siis mida kontserdi lõpu poole, seda kiiremaks ning valjemaks kitarri- ja trummihelid läksid.

Esmakordselt kõlas kevadkontserdil ukulele, millel 2.b klassi õpilane Margaret mängis tuntud pala „Kauges külas“. Üllatuskülalistena astusid üles ka tema klassikaaslased, kes kaasa laulsid.

Peaproov tõi kontserdikavva väikese muudatuse. Kui kitarriõppe õpilane Sten proovi tegi, liitus temaga õpetaja Jaan ning hetke hiljem veel kitarriõpetaja Priit ja trummiõpetaja Silver. Ühest proovist piisas, et kontserdil neljakesi koos üles astuda. Nende loovus, julgus ja esinemislust võeti tormilise aplausiga vastu.

Õpilasi oli kuulamas ja vaatamas rekordarv pealtvaatajaid, kes jagasid lahkelt oma tunnustust ja imetlust toetava aplausiga.

Loodame, et kevadkontsert pakkus kõigile positiivseid emotsioone ja innustab lapsi veel enam valitud huvialaga tegelema.

Täname kõiki õpilasi, õpetajaid ja vanemaid sisuka huvikeskuse õppeaasta ja koostöö eest.

Jalus