fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Huvikeskuse kevadkontsert täitis hinge kauni muusikaga

20.05.2016

Huvikeskuse kevadkontserdil 18. mail esinesid klaveri- ja kitarriõppe õpilased. Esinejaid oli rohkesti ning ligi tunniajasel kontserdil vaheldus klaverimäng kitarrihelidega.

Kontserdi avas huvikeskuse juhataja Karin Pae, kes tunnustas kõiki usinaid õpilasi. Kitarriõpetaja Jaan Varts juhatas sisse kõige nooremate esituse, kes alles eelmisest sügisest on pillimängu õppinud. Hoolimata lühikesest tutvusest kitarriga, kõlasid palad suurepäraselt. Järgnesid juba pikemat aega pilliga tutvust teinud õpilased, nii Jaan Vartsi kui ka Ain Vartsi õpilaste hulgast. Suuremate õpilaste väga professionaalne mäng näitas kauaaegset harjutamist ning pikaaegset pühendumist pilliõppele.

Klaveriõpetaja Maret Kaldmaa käe all õppinud esinejad olid nii algajad klaveri õppijad kui edasijõudnud. Õpilased mängisid selgeks õpitud palasid keskendunult, tasakaalukalt ja nauditavalt. Kontserdi lõpetuseks esitas klaveriõpetaja kauni Beethoveni klaveripala.

Iga esituse lõppedes oli publik toetav ning tunnustas aplausiga õpilaste pingutusi. Kindlasti sütitas imepärane kontsert nii mõnelgi kuulajal muusikapisiku, mida saab huvikeskuse pilliõppes juba sügisest edasi arendada.

Jalus