fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Huvikeskuse kevadkontsert täitis südame kauni muusikaga

23.05.2017

Huvikeskuse kevadkontserdil esinesid sellel aastal trummi-, klaveri- ja kitarriõppe õpilased.

Kontserdi avas huvikeskuse juhataja Karin Pae, kes tunnustas kõiki õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid õppeaasta jooksul tehtud tubli töö eest. Kontserdi avasid trummiõppe õpilase ja trummiõpetaja Silver Ulviku suurepärane koosmäng.

Kitarriõpetaja Jaan Varts juhatas sisse kõige nooremate kitarriõpilaste esitused, kes hoolimata lühikesest tutvusest kitarriga, esitasid oma muusikapalu suure õhina ja pühendumisega. Järgnesid juba pikemat aega pilliga tutvust teinud õpilased, kes rõõmustasid kuulajaid samasuguse pühendumuse, aga juba pikemate selgeksõpitud lugudega. Ka selle aastal astusid üles nii Jaan Vartsi kui ka Ain Vartsi kitarriõpilased.

Klaveriõpetaja Maret Kaldmaa õpilasi oli samuti nii algajate kui ka edasijõudnute hulgas. Hoolimata klaveriõpingutele pühendatud aastatest esitasid õpilased klaveripalu innukalt ja keskendunult, pakkudes kuulajatele rõõmu muusikast.

Iga esituse lõpus oli publik väga toetav ja tunnustas aplausiga õpilaste pingutusi. Kontserdi lõpetuseks võtsid õpetajad Maret Kaldmaa ja Jaan Varts vastu suurima väljakutse ning esinesid oma õpilastele. Õpetajate esitused pälvisid suure aplausi ja tunnustuse ning andsid õpilastele kinnitust, et pikaaegne harjutamine ja pühendumus viivad oodatud tulemusteni.

Jalus