fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Huvikeskuse õpilaste Audentese 20. sünnipäevaks loodud installatsioon on imetlemiseks valmis!

11.05.2015

Huvikeskuse kunsti- ja käsitööringi, tehnika- ja puutööringi õpilaste Audentese 20. sünnipäevaks loodud installatsioon on imetlemiseks valmis!

Väikese koolimaja fuajees olev põnev installatsioon on parim näide koostööst nii huvikeskuse õpetajate kui ka õpilaste ja õpetaja vahel.  Silmailu ja uudistamist pakkuv ühistöö sai alguse juba eelmise aastanumbri sees, mil huviringi õpetajad Maarika Puust, Tiia Pällo ja Allan Haak esmakordselt novembris kokku said, et kaardistada esimesed mõtted kevadiseks väljapanekuks. Kohe päris tööprotsessi alguses oli selge, et seekord tehakse koos lastega midagi ebatraditsioonilist. Audentese 20. sünnipäev tõstis eesmärgid tavapärasemast kõrgemale.

Detsembris selginesid ideed ja mõtted ning jaanuarist algas õpilaste ning õpetajate iganädalane eesmärgipärane tegevus ühistöö valmimiseks. Eelmisest nädalast alates pakub huvikeskuse kunsti- ja käsitööringi, tehnika- ja puutööringi õpilaste installatsioon vaatamis-, uudistamis- ja katsetamisrõõmu kõikidele, kes soovivad proovile panna oma täpsuse ja osavuse, julgevad sisse piiluda salapärastest akendest ning imetleda valgusemängu.

Suur tänu kõigile ühistöös osalenud õpilastele ja nende suurepärastele õpetajatele Maarika Puustile, Tiia Pällole ja Allan Haagile.

Jalus