fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskus

Huvikeskuse õpilaste ühistöö osales õpilasnäitusel „Hõberemmelga uus elu“

04.06.2018

Käsitöö- ja köögikunstiringi õpilased võtsid osa Eesti Tööõpetajate Seltsi korraldatud ettevõtmisest, kus anti sajale koolile võimalus valmistada kuulsast hõberemmelgast töid vabariikliku õpilastööde näituse tarbeks. Eesmärk oli tutvustada lastele ühe puu elutsüklit ja anda Haabersti hõberemmelgale uus väärtus.

Meie õpilaste töö „Õismäe õied“ valmis ühistööna ja selle käigus said õpilased kasutada erinevaid töövõtteid ja -vahendeid. Õpilased lihvisid, puurisid, lõid haamriga naelu, värvisid ja valasid kipsi. Kuna tegu oli ühistööga, siis said kõik osalised harjutada meeskonnatööoskusi ja rõõmustada valminud töö üle.

Käsitöö- ja köögikunstiringi õpetaja Anneli Mataloja kinnitas, et õpilased olid väga innukad, aga ühistööle nime valmimine ei osutunud sugugi lihtsaks. Läks tarvis mitut hääletusvooru, et leida kõigile meelepärane pealkiri.

Näitus „Hõberemmelga uus elu“ on avatud RMK Tallinna büroo aatriumis (Toompuiestee 24) 15. juunini.

Jalus