fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Audentes 25

Huvikeskuse tekke- ja arengulugu

28.11.2019

Meie huvikeskus pakub uusi oskusi ja teadmisi juba 25. aastat ning selle aja jooksul oleme rõõmustanud tuhandeid uudishimulikke poisse ja tüdrukuid.

Kuigi Audentese huvikeskuse nime all tegutseme alates 2009. aastast, oleme huvitegevust lastele pakkunud juba 1995. aastast. Tookord alustas tegevust Fontese Koolitus AS, kus 5–14-aastastele lastele korraldati majandus-, arvuti- ja käitumisõpetuse ning inglise keele lühikursusi. Vajadus nende kursuste järele oli tingitud muutunud ühiskonnast, mis ootas nii täiskasvanutelt kui ka lastelt uusi oskusi ja teadmisi. Aina enam kasvas lastevanemate teadlik soov panustada oma laste haridusse ja tulevikuvõimalustesse.

1997. aastal sai huvikeskuse uueks nimeks Audentese erakooli laste ja noorte koolituskeskus. Siis laienes huviringide ja kursuste valik veelgi. Endiselt olid väga populaarsed arvutiõpetus, programmeerimine ja inglise keel, mida tookord koolide õppekavas veel ei olnud või mida ei õpetatud koolides ootuspärasel tasemel.

Veerandsaja aasta jooksul on valikus olnud üle poolesaja huviringi. Paljud neist on tegutsenud terve selle pika aja vältel: näiteks kunsti-, käsitöö- ja meisterdamisringid, puutööring ning klaveriõpe on siiani väga populaarsed. Mõne ringi avamine on olnud ajastumärk: eri etappe huvihariduses peegeldavad näiteks väitluskunsti-, fotograafia- ja robootikaring ning kitarriõpe. Neist kaks viimast on laste lemmikud praeguseni.

Meie huvikeskusest on kujunenud kindel ja populaarne koht, kus käivad nii Audentese erakooli kui ka teiste koolide õpilased. Siit leiab sobiva harrastuse iga laps ja noor: on ju pakutav valik lai, ulatudes individuaalsest pilliõppest show-tantsu ja robootikani.

Jalus