fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskuse uudiskiri

Huvikeskusest lähemalt

23.11.2017

Audentese huvikeskus tegutseb 2009. aastast ja pakub huviringe igas vanuses õpilastele, kes õpivad kas siis Audenteses või hoopis mõnes teises koolis. Statistika näitab, et meie huvikeskuse õpilastest käib suurem osa esimeses kuni neljandas klassis ning nad on enamasti meie erakooli lapsed.

On tähtis, et huviringis oleks põnev ja tore koos olla. Võimalus tutvuda nii enda kooli teiste klasside, aga ka muude koolide õpilastega on igal juhul rikastav kogemus, mis võimaldab leida lastel uusi sõpru.

Huvikeskus pingutab iga päev selle nimel, et õpilane

  • saaks tegeleda huvialaga, mis on talle meelepärane;
  • süvendaks ja hoiaks oma õpi- ning tegevushuvi;
  • areneks mitmekülgselt, loomulikult ja järjepidevalt.

Meie keskuses töötavad toredad ja innustunud inimesed, kes on oma ala professionaalid ning kes armastavad seda tööd. Nende seas on juhendajaid, kelle töökogemus on väga pikaajaline, aga ka neid, kes ringijuhendajana on alles alustanud.

Õpilastel on võimalus tegutseda nii nais- (64%) kui ka meesõpetajate (36%) juhendamisel. Huvikeskuse mitmekülgsust ilmestab veel asjaolu, et ringijuhendajateks on nii meie erakooli huvijuht ja õpetajad, teiste koolide õpetajad kui ka tegevmuusikud ja -tantsijad.

Selleks, et saaksite meie vahvatest õpetajatest rohkem teada, hakkame igas uudiskirjas avaldama persoonilugusid.

Jalus