fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Huviringide õppekorralduse muudatus seoses valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga

13.03.2020

Head lapsevanemad!

Valitsus otsustas eile, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused (üldhariduskoolid, kutseõppeasutused, kõrgkoolid, noortekeskused ja huvikoolid) uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad kaheks nädalaks üle distantsõppele. Samal perioodil ei toimu ka huviringe, laste- ja noortetreeninguid ning ära jäävad ka kõik varem planeeritud üritused. Enne 30. märtsi hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist

  • huviringe ei toimu, koolimaja on suletud;
  • pilliõppe õpilastel soovitame kodus iseseisvalt pilli harjutada, küsimuste korral võtke ühendust õpetajaga;
  • jalgratturi koolitusel osalevatel lastel soovitame korrata tööraamatu teemasid ja harjutusteste, küsimuste korral võtke ühendust õpetajaga [email protected]. Praktiliste jalgrattasõitude ning eksamite toimumise kuupäevad ja kellaajad täpsustame esimesel võimalusel.

Kui laps või mõni pereliige haigestub distantsõppe perioodil, siis palume sellest koheselt teavitada bürood e-posti aadressil [email protected].

Õppekorralduse muudatus kehtib 29. märtsini. Kui midagi ei muutu, siis tavapärane õppetöö huviringides taastub esmaspäevast, 30. märtsist. Mõned päevad enne seda saadame kindlasti täiendava info.

Vastavalt vajadusele edastame kooli poolt täiendavat infot ja küsimuste korral võib pöörduda [email protected].

Jalus