fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

IB noored käisid Lätis õpilasfirmade festivalil

21.04.2017

4.–6. aprillil 2017 toimus Riias rahvusvaheline õpilasfirmade festival, millest võtsid osa õpilased paljudest riikidest (Türgi, Austria, Soome, Norra, Belgia, Eesti, Läti, Rootsi, Holland, Taani, Malta, Iisrael, Bulgaaria).

Eestist osales arvukalt õpilasfirmasid, kaasa arvatud kamaampse valmistav ÕF Bite, mida esindasid Audentese IB õpilased Karolin Linamäe, Nicolas Moreno Cortes ja Radhika Singh. Nad otsustasid sellest üritusest osa võtta, et saada kogemusi, müügi- ja meeskonnatöö oskusi ning uusi tuttavaid.

Festival oli väga tegevusrohke ja lõbus. Meie kooli noored jõudsid Riiga teisipäeval, 4. aprillil. Kohe pärast saabumist algas programm ja õpilased jagati rühmadeks, mis kogu aeg roteerusid. Osalejatele anti mitmesuguseid ülesandeid, mis ärgitasid omavahel suhtlema, rühmatööd tegema ja sõprussuhteid sõlmima.

Kolmapäev oli täidetud müügitööga. Juba varahommikul saabusid ÕF Biteʼi noored Domina ostukeskusesse, kus nad said müüa oma kaupa pärastlõunani. Õhtul toimus lõputseremoonia ja käidi auhinnaks saadud õhtusöögil. Neljapäeval sõideti juba koju tagasi.

Rahvusvahelise õpilasfirmade festivali tegevused olid edukalt ja huvitavalt planeeritud. Eriti tore oli see, et rõhku pandi tiimitööle ja omavahelisele suhtlemisele.

Jalus