fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

IB õpe annab rahvusvaheliselt tunnustatud gümnaasiumihariduse

22.02.2017

Põhikooli lõpus ootab igat noort pöördelise tähtsusega hetk: tuleb mõelda, kuidas edasi.

Meie enda koolis on õpilasel võimalik jätkata International Baccalaureate’i (IB) õppeprogrammi järgi, mis pakub kvaliteetset gümnaasiumiharidust inglise keeles. 2016. aasta detsembrikuus läbis meie IB programm edukalt IBO ehk emaorganisatsiooni korraldatud rahvusvahelise hindamise järgmiseks viieks aastaks. IB kogukond on paljurahvuseline: praegu on Audentese IB õppes õpilasi ja õpetajaid 16 rahvusest.

IB lõpudiplom on rahvusvaheliselt aktsepteeritud ja kõrgelt hinnatud. Praegu õpivad meie kooli IB vilistlased Taanis arhitektuuri, USAs raamatupidamist, Hollandis tervishoiu korraldust, Inglismaal füüsikat, Tartu ülikoolis geenitehnoloogiat, Tallinna ülikoolis meediat, EBS-is ärijuhtimist jne.

Ootame 9. klassi õpilasi ja nende vanemaid avatud uste nädalale
Mõni nädal tagasi külastasid 9. klasse IB õppe vilistlane Miia ja DP1 õpilane Elisabeth. Õpilaste huvi IB võimaluste vastu oli märkimisväärne.
Selleks et noor saaks olla oma otsuses kindel, pakume kõigile võimalust osaleda 6.–13. märtsini IB avatud uste nädalal IB tundides kas passiivse vaataja või aktiivse õpilasena. Tunde jälgima on oodatud ka lapsevanemad.

Palume avatud uste nädala tundidesse registreeruda hiljemalt 6. märtsil. Registreerimine IB tundidesse toimub 9. klasside klassijuhatajate kaudu (Katrin Pihl või Pille Rohtla). Osa saab võtta IB eelaasta tundidest.

Avatud uste nädal lõppeb 13. märtsil ülekoolilise kultuuride päevaga, mida koordineerivad IB õpilased Creative Projecti tunni rühmatööna.

Registreerun avatud uste nädala tundidesse


Vastuvõtt IB õppesse algab 13. märtsil

IB õppesse astumiseks tuleb õpilasel läbida test ja sisseastumisvestlus.

Audentese erakooli 9. klassi lõpetajale pakume IB õppes püsikliendisoodustust

  • 25%, kui põhikooli lõputunnistuse hinnete keskmine on viie palli skaalal vähemalt 3,75;
  • 50%, kui põhikooli lõputunnistuse hinnete keskmine on viie palli skaalal vähemalt 4,75.

Püsikliendisoodustus kehtib juhul, kui noor alustab IB eelkursusel õppimist põhikooli lõpetamisele järgneval õppeaastal.
Väljapaistvaid tulemusi saavutanud 9. klassi õpilasel on võimalik maikuus kandideerida Audentese täisstipendiumile.

IB eelaastasse kandideerimiseks on vaja

  • täita kodulehel elektrooniline avaldus;
  • läbida inglise keele ja matemaatika test ning intervjuu 14. või 15. märtsil (kokkuleppel IB koordinaatoriga ka muul ajal);
  • võtta testi tegemisel kaasa koolitunnistuse koopia ning isikut tõendav dokument.

Vaatan õpilase ja lapsevanema käsiraamatut

Loen vastuvõtu kohta lähemalt

Jalus