fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, IB

IB õpilase Karolin Linamäe maalide ja joonistuste näitus

29.03.2017

2017. aasta on laste ja noorte kultuuriaasta, mis väärtustab meie järelkasvu nii looja kui ka publikuna. Laste ja noorte kultuuriaasta on ellu kutsunud Kultuuriministeerium.
Audentese erakool väärtustab meie oma kooli õpilaste kunstiloomingut. Nii esitlemegi suure koolimaja fuajees Audentese õpilaste töid, mis on valminud väljaspool kunstiklassi.

Kunstiõpetaja Tiia Pällo alustas näituste sarja oma Tartu Kunstikooli aegsete maalidega. Sellest nädalast aga saab imetleda IB eelaasta õpilase Karolin Linamäe maalide ja joonistuste näitust.

Karolin ise on enda kohata öelnud: “Olen õppinud Audenteses juba esimesest klassist alates. Olen kunsti teinud väikesest peale. Nüüd tegelen kunstiga juba rohkem ja teadlikumalt. Mul ei ole kindlat stiili, maalin ja joonistan nii nagu pähe tuleb. Tahan alati uusi lahendusi leida ja proovida. Viimasel ajal olen pühendunud inimestele ja nende iseloomu omadustele. Inimesi joonistades sa justkui kaod teise maailma. Sa mitte ainult ei joonista portreed, vaid mõistad ka selle inimese tundeid. Kunst on minu elus alati olemas olnud ja tundub täiesti loomulikuna. Ma panen oma emotsioonid ja tunded maalidesse.”

Ootame kõiki vaatama!

Jalus