fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

IB

IB õpilased ja õpetajad tutvustasid oma maad ning rahvust

22.03.2017

13. märtsil toimus koolis kultuuride päev, kus oma maa kultuuri tutvustasid ettekannete, muusika, tantsu, roogade, fotode ja keele kaudu IB (International Baccalaureate) õppe õpilased ning õpetajad. Esinejate seas oli ka palju külalisi saatkondadest.

Audentese erakooli IB koordinaatori Heidy Eskor-Kiviloo sõnul oli kultuuride päeva eesmärk panna õpilasi rohkem mõtlema erinevustele, mis meid rikastavad.

Keelehuvilised osalesid leedu, slovaki, hindi, vene ja hispaania keele töötoas ning tutvusid Valgevene lastekirjandusega. Maitseelamuste austajad valmistasid Eesti, Vene, Hispaania ja Vietnami suupisteid. Paljud õppisid veel India sari siduma ja kasutasid võimalust teha endast fotojäädvustus Mehhiko riietes. Koolimaja esimese korruse fuajees vaadati 16 kultuuri filme ja fotosid ning nauditi Kanada saatkonna fotonäitust „Tallinn – Quebec City“.

Ülekoolilist kultuuride päeva koordineerisid IB õpilased Creative Projecti tunni rühmatööna. „Niisuguse ürituse korraldamine ja oma maa tutvustamine oli kindlasti igale õpilasele väärtuslik kogemus, kuna selleks tuli argisest rutiinist välja astuda ning loovalt mõelda,“ ütles IB koordinaator Heidy Eskor-Kiviloo.

Praegu on Audentese IB õppes õpilasi ja õpetajaid 16 rahvusest, kes on pärit järgmistest paikadest: Eesti, Ukraina, Mehhiko, Colombia, India, Vietnam, Slovakkia, Hispaania, Armeenia, Leedu, Valgevene, Venemaa, USA, Kanada, Belgia ja Holland.

Jalus