fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTESE 20. SÜNNIPÄEV

IB õpilased teevad 20 heategu

11.04.2015

IB 20 heategu_koogikupsetamine_Audentes 20IB õpilased leppisid kolmanda kooliveerandi lõpus koostöös huvijuhi ja aineõpetajatega kokku 20 heategu, mis viiakse veel sellel õppeaastal ellu ning mis on pühendatud kooli 20. juubelile.

Kokkulepitud heateod on nii üdini altruistlikud kui ka natukene egoistlikud. Hea meel on teatada, et esimene heategu on tehtud. Algust tegid Felix ja Ira heategevusliku koogimüügiga, mille tulu oli 111 eurot ja mis annetatakse MTÜ Mondo kaudu Jeemeni tütarlaste pooleli jäänud haridustee jätkamiseks.

Edaspidi on plaan tuua rõõmu nii koolis sees kui ettevõtmistega väljaspool Audentest – ideid on taaskasutusest, elektrisäästmisest kuni postrite joonistamise ja tahvlite puhastamiseni.

Jalus