fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

IB

IB üksuse lõpuaktusel sai tuule tiibadesse tosin noormeest ja neidu

17.06.2016

IB üksuse lõpuaktusel oli sel kevadel aula laval istumas 12 noormeest ja neidu, kes on läbinud IB õppe ning said pidulikult kätte lõputunnistused.

Aktust juhtisid kaks erakooli õpilast, 2.b klassist Lota Natka ja 7.a klassist Eva Maria Aru. Eva Maria vend Paul Johannes ja Lota õde Miia on käinud meie koolis alates esimesest klassist ning istusid aula laval koos teiste lõpetajatega.

Kuna IB üksuse õppekeel on inglise keel, peeti aktust kahes keeles, inglise ja eesti keeles, et kõik räägitu oleks mõistetav ka kohale tulnud vanavanematele.

Südamlike kõnedega lõpetajatele esinesid direktor Ahto Orav ja IB kordinaator Heidy Eskor-Kiviloo. Lõpetajate nimel kõnelesid Elizaveta Tashlikovich ja Adrian Kargin. Lauluga astus üles Karolina Puksa, kes oli laulusõnu ümber sättinud Audentese võtmesse. Viiulipalaga esines lõpetaja Greta Olive Mägi, keda saatis klaveril Jonathan Edur Ristlaan. Õpilasesinduse pikaaegse liikmena kõneles sealsest seitsmeaastasest kogemusest Miia Natka. Nooremate koolikaaslaste nimel said sõna Tuuli Helind ja Kristjan Maasik, kellest viimane seadis oma kõne räpivõtmesse. Lastevanemate nimel esines oma kõnega Hannes Natka, julgustades noori võtmas elus riske ning proovima kõike uut. Oma võistlustantsuoskust demonstreeris PreIB õpilane Krystyna Chernyhk koos partneriga.

Lõpetajad said kuhjaga õnnitlusi ja sületäie lilli kohale tulnud vanematelt, sõpradelt ja sugulastelt. Üks etapp nende noorte elus on lõppenud ja kindlasti saadab nende edasist õppeteekonda edu.

 

 

Jalus