fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Iga-aastasel gümnaasiumi suurüritusel sai kuulda muusikalipalu

27.11.2015

Gümnaasiumi suurüritus „Helisev Audentes“ tõi 25. novembril saali üle 180 pealtvaataja.

Üritus algas noorimate, 9.a ja 9.c etteastetega, mis oma hoogsusega lõid mõnusa atmosfääri ning tõid kaasa publiku ovatsioonid. Järgnesid kõigi gümnaasiumiklasside ja IB õpilaste muusikalinumbrid, milles vaheldusid tants, laul ning sõnaline osa.

Žürii ja publik olid vaimustatud
Õhtujuhid Ivalo Pajumets ja Sander Viilup 12.d klassist andsid peale iga etteastet sõna žüriile, kes oli vaimustuses noorte tantsuoskusest ning näitlejameisterlikkusest. Kohtunike laua taga istusid spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver, erakooli direktor Ahto Orav, treener Ivar Kotkas ja inglise keele õpetaja Felena Sooaluste.

Mida klass edasi, seda enam publik rõkkas ja laval olijatele kaasa elas. 12.d klassi muusikalinumbri keskel lagunes koguni lavasirm, kuid „Billy Ellioti“ muusikali esitavaid noori see ei heidutanud ja number jätkus hoolimata viperusest.

Õpetajad lõid samuti kaasa
Tore oli näha, et ka klassijuhatajad astusid koos oma klassiga muusikalis üles. 12.c klassi etteastes osales laval klassijuhataja Maire Ojang, kes pälvis kiidusõnu suurepärase kehastumise eest. Klassijuhataja Meelis Muuga mängis 10.d klassi etteastes „Mary Poppins“ nimiosalist, elades rolli sisse kogu hingega.

Pärast klasside etteasteid tulid lavale direktorite eestvedamisel õpetajad ja teised Audentese töötajad. Koos esitati muusikalist „Detektiiv Lotte“ „Spordimeeste laul“, kus solistina astusid üles Priit Ilver ja Ahto Orav.

Tunnustati kõiki ja selgusid parimad
Kohtunike otsust oodates maiustas publik kringliga. Tasapisi täitis saali ootusärevus. Esmalt loositi pileti ostnud pealtvaatajate hulgast kaks õnnelikku, kes said kingiks kooli meenete koti. Seejärel sai sõna žürii esinaine, Felena Sooaluste, kes jagas kõigile osavõtjatele tänukirjad.

Parima naisosatäitja tiitli pälvis suurepärase vokaalse esituse sooritanud 10.c klassi õpilane Marite Ennuste, kes kehastas „Helisevas muusikas“ peategelast Mariat. Parima meesosatäitja tiitli sai Johannes Seeman 9.c klassist Julia rolli eest muusikalis „Romeo ja Julia“.

Teist-kolmandat kohta jäid jagama 11.d klass muusikaliga „Grease“ ja 12.d klass muusikaliga „Billy Elliot“. 12.c klass, kes oli muusikalis „Cats“ oma sisemised kassid välja paisanud, pärjati võitjaks. Elamusterohke ja lõbusa õhtu lõpetas võitjate täiuslikult viimistletud etteaste.

Jalus