fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Ilus ilm tõi orienteerumispäevale palju osalejaid

06.06.2022

11.–17. mai peeti kogu maailmas kuuendat korda maailma orienteerumispäeva „World Orienteering Day“ (WOD). Üritus on ellu kutsutud populariseerimaks orienteerumist. Sel aastal korraldati orienteerumisüritusi 64 eri riigis.

Esmaspäeval, 16. mail, andis ka meie kool koostöös MTÜ Spordiklubi 100 ja Eesti Orienteerumisliiduga oma panuse, et käesoleva aasta WOD orienteerumispäev oleks möödunutest veel osavõtjate rohkem. Orienteerumispäeval panid enda võimed proovile 304 väikest ja suurt orienteerujat. Pärast finišit said raja läbinud diplomi ja Värska Originaali spordijoogi või vee. Ilm oli suurepärane ja kogu üritus pakkus nii korraldajatele kui ka osavõtjatele rohkelt positiivseid emotsioone. Tänud osalistele ning kõigile, kes ühel või teisel moel abiks olid.

Kiitus ka õpetajatele ning lapsevanematele, kes end orienteerudes proovile panid.

Jalus