fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Ilus sügisene ilm meelitas sügismatkale palju huvilisi

06.10.2020

Audentes sai maikuus 25-aastaseks. Erakooli tervisenõukogu käivitas selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul said huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnniti Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit. Sellel õppeaastal otsustasime koolipere suurel nõudmisel matkadega jätkata ning korraldada kolm matka läbi õppeaasta. Sügismatk toimus 25. septembril ning ilus sügisene ilm meelitas ühisele matkale kokku 42 inimest ja 2 koera. Matka oli võimalik läbida koos matkajuhi Krista Kinkariga või siis iseseisvalt järgneval nädalavahetusel, kasutades teekonna pilti või lihtsalt matkates koos perega. Paljud pered saatsid ka vahvaid pilte oma nädalavahetuse matkast.

Harku metsa terviserada on loodud mitmekesise looduse nautimiseks. Rada kulgeb läbi väga erinevate soo- ja metsatüüpide. Läbi Harku metsa kulgeb Harku luitestik, mis eraldab Valgesood ja Mustsood. Harku luiteid nimetatakse vahel ka Harku mägedeks ning kunagi ammu, umbes 8000 a tagasi ulatus luiteni meri.

Matk algas kena rabajärve nautimisega. Ilusad sügisvärvid lõid õige matkameeleolu. Teekond jätkus mööda väikseid metsaradu, kus lapsed leidsid ilusaid kärbseseeni, mida pildistada. Varsti jõuti välja Harku terviseraja spordikompleksini, kus oli väike joogipeatus. Matkamist jätkati üle luidete ning jõuti välja piknikumajakeseni, kus soovijad said keha kinnitada. See oli ka matka kaugeim punkt. Pärast seda seati sammud tagasi alguspunkti poole. Lastel ja ka nende vanematel jõud ei raugenud ning jalutades sai arutada teemasid nii koolielust kui laiast maailmast.

Järgmine matk toimub juba jaanuaris.

Loen lähemalt matkasarjast

 

Jalus